Співачка Alyosha продемонструвала миле відео з сімейної прогулянки

0
74

Близько місяця тому зіркова матуся у третє стала матір’ю. Сім’ю артистки та Тараса Тополі поповнила дочка Марія. Нагадаємо, подружжя також виховує двох синів — 4-річного Марка і 7-річного Романа.

Alyosha частенько демонструє фото світлини із сімейного відпочинку. Після народження донечки Марії молода матуся поділилася з шанувальниками фото і відео, розповідаючи, як вона проводить весело час в колі найрідніших людей.

Цього разу співачка на відео прокоментувала, що у тата свій літачок, а у дітей свої. По відео видно, як молодий татусь та фронтмен гурту “Антитіла” з коляскою в руках прогулюється алеями парку. Двоє синів Марк та Роман граються літаками та вільно бігають по зеленому газону паркової трави. Alyosha зауважила, що спати ніколи, адже тато катає коляску з місячним немовлям, а вона грається у літачки з синами. Ось така мила сімейна прогулянка склалася у зіркової пари.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ALYOSHA (@alyoshasinger)

Підписники та шанувальники творчості Alyosha зазначили, що в моментах прогулянки й сховане справжнє сімейне щастя. Зворушливим моментом фанати назвали прогулянку батька з коляскою в руках. Мало хто з чоловіків полюбляє ось так просто гуляти зі своїми дітьми. Хіба не в цих дрібницях заховане справжнє щастя?

Джерело