Син Тодоренко зламав руку

0
74

На особистій сторінці в інстаграмі відома українська співачка Регіна Тодоренко повідомила своїх шанувальників про травму свого синочка, якому скоро виповниться тільки два роки.

Нагадаємо, що у 2018 році артистка вийшла заміж за свого колегу – співака Влада Топалова. Незабаром у них народився син Михайло.

Співачка розмістила відеоролик, у якому видно, що ліва рука маленького Михайлика у гіпсі.

“Зламав лапу наш ведмідь” – написала зіркова матуся.

В дописі співачка не розкривала подробиці, як її син дістав травму. Проте, зазначила, що всю ніч його сильно боліла рука, він плакав та прокидався. Також, співачка дякує усім, хто щиро переживає за неї та її сім’ю і радить цікаві дитячі малорухливі ігри, щоб Михайлик у своєму теперішньому стані міг гратися і забути про біль.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)

Можна припустити, що травмувався син Регіни Тодоренко ще 13 листопада, адже, ще тоді його матуся поділилася своїми переживаннями у власному мікроблозі й запитала поради підписників, щодо того, як можна зайняти дитину, якщо йому не можна активно рухатися.

“Коли хворіють діти, хочеться помінятися з ними місцями, тільки б їм стало легше” – зворушила зізнаннями зіркова матуся у своєму інстаграмі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)

Джерело