Тіна Кароль розповіла, за що ображається на акторів студії “Квартал 95”

0
120

Зовсім недавно в інтерв’ю для програми “Життя відомих людей”, що виходить на офіційному ютуб-каналі проекту, відома та популярна співачка, поп-діва Української естради, неймовірна красуня та надзвичайно ефектна жінка – Тіна Кароль, розповіла, що був час, коли їй було дуже неприємно через слова акторів студії “Квартал 95”, які пролунали зі сцени на одному з ефірів шоу.

Тоді комічні актори розіграли пародію на одну з пісень співачки, під назвою “Ноченька”. Зірка зізналася, що постановка не те, щоб сильно образила її, але насправді співачка почувала себе не дуже добре під час того, як її пародіювали. Їй насправді було досить неприємно.
“В них була сценка про пісню “Ноченька”. В той момент я не те, щоб образилась, але було неприємно. Хоча нічого такого там не було” – відверто розказала Тіна Кароль.

Також співачка поділилася спогадами про те, що актори студії “Квартал 95”, почувши про образу Тіни, згодом принесли їй своє вибачення. Вони заявили, що нічого такого образливого не планували показувати. І щиро просять вибачення, якщо їх постановка хоч якось заділа почуття артистки.

Проте, Тіна Кароль, обдумуючи ситуацію, таки зрозуміла, що зовсім не ображається. З часом вона навчилася сприймати такі речі набагато спокійніше і з гумором.

 

Джерело