Тіна Кароль зворушила неймовірним привітанням з днем народження для сина Веніаміна

0
158

18 листопада єдиний син відомої української співачки Тіни Кароль відсвяткував своє 12-ліття. Зіркова матуся не могла обійти увагою таку подію. Вона неймовірно любить свого сина і дуже сумує за ним, адже, хлопець навчається у Великобританії і мама з сином бачаться не часто.

Нагадаємо, що Веніамін народився у шлюбі Тіни Кароль з її померлим чоловіком Євгеном Огіром, який не зміг побороти онкологічного захворювання.

У день народження сина зіркова матуся розчулила мережу зворушливими дописами, на яких показала спільні світлини з сином та зізналася у тому, що він єдиний мужчина, якого вона завжди любитиме.

“Ти гордість і всесвіт. Любий мій малюк. Чоловік моєї мрії” – написала Тіна Кароль.

Через всесвітню пандемію і карантинні обмеження, Тіна не змогла відвідати сина за кордоном. Вона вирішила хоч якось наблизитися до нього, тому, привітала його по відеозв’язку.

Привітали сина зірки і її шанувальники. Тіна була надзвичайно зворушена, адже щирі слова писали навіть ті люди, які не знайомі з хлопцем особисто. Усі бажали щастя мамі та її дитині.

В особистих сторіс співачка весь день ділилася спільними фотознімками з Веніаміном. А вже під вечір Тіна у своєму інстаграмі просто зачарувала неймовірно зворушливим відеороликом, у якому заспівала авторську пісню “Намалюю”, присвятивши її своєму сину. Пісню співачка виконала під акустичну гітару та оплески залу. Позаду неї на протязі всього ролика поволі з’явився малюнок обличчя її сина.

“Такі сильні емоції може подарувати тільки найрідніша людина! Це було сильно!” – пишуть шанувальники в коментарях до відео.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Тина Кароль (@tina_karol)

Джерело