“Українці завжди були незламними та сильними”, – Цимбалюк прокоментував віялові відключення світла в Україні

0
267
тарас цимбалюк

Наразі по всій Україні тривають віялові відключення світла. Завдяки їм зменшується навантаження на енергосистеми нашої країни. Українці ретельно підготувались до відключення світла. Вони запаслися свічками та ліхтариками.

Найчастіше світло вимикають у великих містах, а саме Києві, Львові, Харкові та інших. Відомий український актор Тарас Цимбалюк відреагував на цю ситуацію. На сторінці в Instagram він опублікував новий допис, в якому прокоментував віялові відключення в Україні.

За словами актора, наразі потрібно ретельно підготуватися до зими та бути готовим до відключення не лише світла, а й опалення. Втім, Тарас Цимбалюк не скаржиться на такі реалії життя. Він зізнався, що краще пережити зиму без світла, ніж стати частиною Росії.

Актор заявив, що українці завжди були незламними та сильними. Чоловік впевнений, що ми обов’язково подолаємо всі труднощі та виженемо ворога зі своєї території. Тарас Цимбалюк вкотре подякував Збройним Силам України за захист та порекомендував українцям бути обережними під час повітряних тривог.

Допис актора відразу вподобали юзери. В коментарях вони погодились зі словами Тараса Цимбалюка та заявили, що з нетерпінням чекають на перемогу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here