Влад Яма розкрив таємницю роману з Наталею Могилевською

0
58

Під час участі в шоу “Танці з зірками” Владу Ямі приписали “роман” із Наталею Могилевською.

Відомий хореограф Влад Яма відкрито заявив про свій пліткарський роман із Наталею Могилевською, та зізнався, що нічого подібно у нього не було навіть і в думках. Влад був партнером Наталі двічі у 2006 та 2007 році. Після чого отримав шанс на зйомки в кліпі Наталі Могилевської на пісню “Цей танець”. З того часу шанувальники та прихильники за зірковою творчістю артистів, тільки й шепочуться про “хімію”, що виникла між Наталею Могилевською і Владом Ямою.

Зіркове інтерв’ю “пара” дала в шоу “Зірковий шлях”, яке стартувала на телеканалі “Україна”. Влад Яма заявив, що в ті роки він думав не над стосунками, а над злагодженою роботою в тандемі з вимогливою Наталею Могилевською.
Хореограф зазначив, що про складність характеру Наталі Могилевської він дізнався задовго до офіційного знайомства із самою співачкою. “Це було близько двох років до офіційної нашої зустрічі” – заявив Влад Яма.

Одного разу Влад Яма побачив, як Наталя Могилевська всіляко лає свого нового хореографа початківця. Танцюрист зазначив, що раніше не бачив, щоб жінки так грубо висловлювались, це не аби як вразило зіркового гостя. Влад додав, що жодного разу не чув таких грубих висловлювань від знайомих жінок.

Танцівник Яма зрозумів, що порозумітися з Могилевською прийдеться, ще до початку спільної роботи в одному проекті шоу “Танці з зірками”. Хореограф роз’яснив партнерці по танцю, що в танцювальному залі лаятися не можна — адже паркет це місце святе. А вияснення стосунків він запропонував з’ясувати за кулісами, або за межами танцювального майданчика. Адже атмосфера, яка зароджується у танці повинна нести щось світле та невагоме, а не образи та сварки.

Наталя з радістю погодилася на запропоновану пропозицію, після чого розпочалася їх спільна співпраця в ритмі танцю. Завдяки злагодженій роботі пара стала фіналістами першого та третього сезону шоу “Танці з зірками”, яке виходить на телеканалі “1+1”.

Влад Яма с женой Лилианой (фото: пресс-служба)

Самі ж виступи та репетиції зробили їх органічним тандемом, та парі по паркету справді здавалося, що вони пара по житті. Влад додає: “Під час танцю були моменти злагодженості та взаєморозуміння. Я відчував себе справжнім чоловіком та зауважував для Наталі, що ми лише пара по паркеті”. На той час у зіркового хореографа була кохана дівчина Ліліана, яка згодом стала його дружиною. Нещодавно зіркове подружжя відзначило шість років спільного життя під назвою “чавунне весілля”.

Джерело