Володимир Остапчук поділився власними секретами успіху і дав кілька порад для шанувальників

0
87

По-справжньому відомим Володимир Остапчук став після того, як був ведучим пісенного конкурсу “Євробачення” у 2017 році. Хоча, його кар’єра розпочалася ще задовго до того. Понад 10 років тому Володимир почав працювати у ролі ведучого, проте, довгий час залишався непоміченим.

Після “Євробачення” зірку почали запрошувати у різні телепроекти, одним з яких стало шоу “Маска”, яке незабаром вийде на телеканалі “Україна”.

Останнім часом розголосу набуло й особисте життя телеведучого. Він розлучився зі своєю дружиною Оленою Войченко, в шлюбі з якою у нього народилося двоє дітей. Колишня дружина не дозволяє йому бачитися з семирічною Емілією та дворічним Еваном. Проте, Остапчук, активно старається домогтися спільного виховання дітей.

15 жовтня ведучий одружився вдруге. Його обраницею стала Христина Горняк, яка працює приватним нотаріусом у місті Києві. Весілля відбулося у заміському маєтку і активно обговорювалося в мережі. Вже після церемонії Володимир подарував своїй новій дружині авторську пісню під назвою “У фільмах Тарантіно”, до якої змонтував зворушливий та романтичний кліп, у якому показав спільні моменти з коханою.

Відтак, днями Володимир Остапчук в одному з інтерв’ю, поділився власними секретами того, що потрібно робити, аби досягти успіху.

 • Робіть помилки!
  Телеведучий запевняє, що помилятися не так вже й погано як здається. Все життя наповнено різними сюрпризами, які не завжди є приємними. Тому, дуже важливо після падіння завжди підніматися і пробувати знову і знову.
 • Дотримуйтесь “правила 10 тисяч годин”
  Ведучий зазначає, що це саме той час, за який можна досконало опанувати обрану професією. Володимир зізнається, що протягом чотирьох років його не брали у жодне шоу. Проте, він впевнено намагався заявити про себе. І, коли настав час – йому просто запропонували стати ведучим “Євробачення”.

“Всі успішні історії – це роки роботи і спроб. Роки!” – заявляє зірка.

 • Забудьте про принцип “вчився в універі і досить”
  Остапчук наголошує, що навчатися і вдосконалюватися потрібно все життя. Він і досі дотримується такого правила.
 • Не бійтесь просити підтримку і зізнаватися у ваших страхах чи фейлах
  Ніколи не потрібно соромитися чи боятися попросити про допомогу у своїх близьких. Так само, треба вміти завжди підтримати їх у відповідь. Інколи слова “ти зможеш” мають надзвичайно сильну вагу і дійсно допомагають повірити в себе.
 • Робіть інакше
  Індивідуальність – це спосіб заявити саме про себе! Ведучий наголошує. що навіть, якщо ти інший – це не означає, що ти не крутий.
 • Люди, які досягли успіху в роботі, часто нещасні в житті. Тому зберігайте баланс
  Володимир Остапчук вважає, що усім треба вміти відволікатися і відпочивати. Слід просто втекти від роботи на кілька днів і вона перестане бути рутиною.
 • Успіх не вимірюється виключно грошима чи кількістю лайків
  Відомий телеведучий розповідає, що успіх – це той самий стан, коли маленька дитина радіє у присутності батьків, які завжди поруч, захищають її і дарують теплі емоції. В той момент її почуття щирі та світлі. Артист впевнений, що кожна людина відчуває себе щасливою тоді, коли її люблять.

“Якщо ви згадаєте цей стан і якнайдовше будете в ньому, вітаю – це і є ваш успіх!” – з впевненістю заявляє Володимир Остапчук.

Джерело