Володимир Остапчук повідомив про нову дату свого весілля

0
122

Відомий телеведучий Володимир Остапчук, який переніс весілля через коронавірус, оголосив нову дату урочистої церемонії. Зі своєю дівчиною Христиною Гірник він зіграє весілля вже через два тижні.

Спочатку вони планували одружитися 1 жовтня 2020 року. Але наречений і наречена підхопили коронавірус. А коли подужали хворобу, вирішили не відкладати весілля в довгий ящик.

Наречена Володимира Остапчука поділилася цікавою історією, та зазначила, що відправила весільні запрошення саме у той день коли Володимиру стало недобре. На наступний день майбутня дружина перепросила вибачення у всіх гостей, та зазначила причину перенесення весілля. Вона заспокоїла всіх та додала, що весіллі бути! Христина Горняк в програмі “Зірковий шлях” повідомила, чи є десь нумерологи або ж астрологи. Вона точно хоче впевнитись, що нова дата весілля піде по всіх канонах та не спроститься завдяки непередбачуваним причинам.

Зараз пара активно готується до весільної церемонії. Майбутнє подружжя вже вибрало: кільця, наряди, ресторан і ведучих.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений kristygor (@kristygor)

Зіркова пара зазначає, що єдиним, що вони ще не вибрали, — це меню в ресторані. Але це справжні дрібниці з розрахунку на те, що вони вже разом пережили. Вся програма готова. Всі чекають — зазначив ведучий шоу “МАСКА” в ефірі каналу “Україна” і назвав нову дату — п’ятнадцяте жовтня дві тисячі двадцятого року.

Днями Володимир і Христина влаштували передвесільний парубочий і дівич вечори. Правда, деталей веселощів не розкривають.

Дівич-вечір у Христини був за класикою, як пишуть в книгах. Після чого дівчина точно усвідомила, що стала нареченою. Меж щастя просто не було, вона голосно викрикувала “юху!” Наречена продемонструвала свої нові фото, але багато з яких так і залишилися в “секретній папці подружжя”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений kristygor (@kristygor)

Володимир з друзями влаштував активний відпочинок з катанням на квадроциклах і пейнтболом — справжнім чоловічим заняттям. Про вечірні розваги Остапчук вважав за краще промовчати. Він зізнався, що це перший його парубочий вечір, та сподівається останній.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

Під кінець вечора була вже доросла програма, яка закінчилася о п’ятій годині ранку, але це вже було афішовано не на публіку та без лишніх камер.

Джерело