Євгеній Кошовий поділився своєю реакцією на зраду дружини

0
82

Євгеній Кошовий, який на даний моментом є керівником студії Квартал 95, розповів, що якщо зрадить дружина він повбиває всіх. Сенсаційну заяву актор та ведучий зробив в програмі “33 за 3”, яка виходить в ефірі “Ранку у великому місті”.

Головна ведуча Олександра Кучеренко запитала, кого саме Євгеній Кошовий буде вбивати. Актор додав, що без виключення: Всіх! Нагадаємо, що зіркова пара Євгеній Кошовий і Ксенія Кошова перебувають разом у шлюбі з 2007 року. На даний час у пари є дві доньки. Першу дитину Ксенія народила у 2008 році, первістка назвали Варвара, а другу дівчинку Серафиму подружжя почало виховувати у 2014 році.

Євгеній Кошовий зазначив, що після президентства Володимир Зеленський в “Квартал 95”, більше не повернеться. Шоумен зазначає, що Володимира Зеленського всі з нетерпінням чекають. Але новостворений політик не планує пов’язувати своє подальше життя з кар’єрою коміка. У президента є чим зайнятись у вільний час.

Також у відкритому інтерв’ю артист зазначив, що перед виходом на сцену полюбляє випити віскі, щоб розігрітися і краще виступити. Загалом зірковий гість відкрив багато нових цікавинок з особистого життя в програмі “33 за 3”. Детальніше дивіться відео нижче.

Джерело