З немовлям на руках і з кільцем на правій руці: Вікторія Булітко приголомшила шанувальників

0
135

Гумористична актриса і учасниця проекту «Дизель Шоу» Вікторія Булітко привела своїх шанувальників в легкий шок. Дівчина на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм опублікувала знімок, на якому позує з немовлям на руках, а на її правій руці помітно обручку. Пару Віці склав колега Олександр Бережок, який ніжно обіймає Вікторію за плече.

Як повідомляє Plitkar з посиланням на Instagram знаменитості, неоднозначну публікацію Булітко підписала: «Ну, нарешті». Більше дівчина нічого не пояснила, а її численні шанувальники кинулися гадати, що все це означає. Багатьох знімки з дитиною привели в здивування: чи правда, що весь цей час Віка ховала від публіки такі цікаві подробиці свого життя? Шанувальники також не зрозуміли, чому в парі з Булітко був її одружений колега.

“Не зрозуміла? Роз’яснювальну бригаду в студію », Як? І взагалі, коли? »,« Поясніть, що тут відбувається? »,« Вони одружені? »,« Розкажіть детальніше ласка, що сталося або я чогось не знаю »,« Це як розуміти? », «Це шок, не розумію», – написали фоловерів. Виявилося, що Вікторія і Олександр зайняті в зйомках серіалу, де грають щасливу пару і молодих батьків.

Джерело