Зіркова дружина Дзідзьо зізналася, чому часто була в тіні

0
108

Першу гучну заяву про себе дружина Дзідзьо співачка SLAVIA зробила в червні 2020 року. У відвертому інтерв’ю зіркова співачка зізналася, чому раніше була в тіні, хто не давав їх пробитися та усіляко відмовляв від великої кар’єри в шоу-бізнесі.

Майже 20 років живуть разом у ролі чоловіка та жінки чудовий зірковий тандем: Дзідзьо з Ярославою Хомою. За цей час улюблена дружина чоловіка залишалася в тіні зіркової кар’єри знаменитого співака. В особистому інтерв’ю програми “ЖВЛ” зіркова особистість зізнається, чому саме вирішила спробувати себе в новому образі та спромогтися на особистий сольний проект.

Фестиваль “Молода Галичина” звів двоє закоханих сердець в одне звучання. Пара разом закінчила Київський університет культури та мистецтва, а після одруження 2013 року переїхали в Новояворівськ, що на Львівщині. Після цього кар’єра чоловіка Дзідзьо швидко стрибнула угору. Заради успіху молода дружина відмовилась від всього та поїхала разом зі своїм чоловіком до Києва. Підтримка від неї була шалена. Дружина Ярослава супроводжувала Дзідзьо на всіх концертах та світських вечірках, але успіх чоловіка не позначився на ній.

Ярослава зазначає, що завжди була з Михайлом. Їй здавалося, що інтерв’ю давав не чоловік, а вона особисто. Та з часом Ярослава зрозуміла, що просто втрачає час, що насправді її ніде не видно. Вона за плечима свого коханого Михайла. Після такої думки їй захотілося чогось нового, особистої слави та популярності.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SLAVIA (@slavia_official)

У 2016 році співачка зрозуміла, що самопожертва не ціниться. Перший тріумф зіркова дружина Ярослава отримала в передачі “Караоке на майдані”, а згодом на шоу “Х-фактор”.
У 2020 році співачка подала на Всеукраїнський відбір Євробачення пісню “Я тобі не мамка”. Вся ця історія робилася потайки від Дзідзьо, адже чоловік був проти зіркового тріумфу жінки.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SLAVIA (@slavia_official)

У черві 2020 року сталася прем’єра красивого та спокусливого кліпу на однойменну пісню “Я тобі не мамка”. Цей хіт став першим офіційним та прем’єрним дебютом співачки SLAVIA на сцені українського шоу-бізнесу. На сьогодні він набрав близько три тисячі п’ятдесят переглядів на youtube.

Джерело