Антоніна Матвієнко несподівано повернулась до України, зробивши сюрприз своєму чоловіку

0
154

Відома українська співачка Антоніна Матвієнко деякий час перебувала у Європі. Однак, нещодавно жінка повернулась до України. Додому вона вирушила разом з донечками.

За словами Антоніни Матвієнко, дорога була дуже складною, адже співачка поверталась на власній автівці. Також зірка українського шоу-бізнесу опублікувала зворушливий ролик, в якому показала довгоочікувану зустріч з коханим чоловіком.

Як виявилось, в той вечір Арсен Мірзоян був на благодійному концерті в одному з київських пабів. Антоніна Матвієнко не повідомила чоловіку, що повертається додому. Вона хотіла зробити коханому сюрприз.

Коли співачка прибула в Київ, то відразу вирушила в паб, де знаходився її чоловік. Антоніна Матвієнко вибігла на сцену й почала міцно обіймати свого коханого. Арсен Мірзоян неабияк зрадів зустрічі з дружиною. Він зовсім не очікував її там побачити.

Глядачі відразу почали аплодувати подружжю. Зворушливий ролик, який артистка запостила на сторінці в Instagram, переглянула велика кількість юзерів.

У коментарях вони засипали пару компліментами та приємними словами. А ще фоловери додали, що відео Антоніни Матвієнко довело їх до сліз.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here