Дар’я Петрожицька кардинально змінила зачіску

Зірка серіалу «папік», українська популярна актриса і співачка Дар’я Петрожицька розкрила свій секрет. Так, знаменитість показала, як виглядає з новою зачіскою.

Справа в тому, що актриса ще в грудні минулого року обрізала своє розкішне волосся, зробивши коротке каре. Про це Петрожицька написала на особистій сторінці в Instagram.

«Карешка. Це було ще в грудні – довго я зберігала цей маленький секрет », – написала вона. Варто відзначити, що Даша показала своїм шанувальникам, як вона виглядала до стрижки.

Відзначимо, даний пост актриси зібрав близько 60 тисяч лайків. У коментарях люди відреагували по-різному. Зокрема, багато шанувальників зізналися, що Даша їм більше подобалася з довгим волоссям.

«Красива, але з довгими крутіше!» «Шалено пасує каре. Краса!» ,«З каре ще яскравіше виглядаєш», «Боже, навіщо?», «Нетттт!» «Красу нічим не зіпсуєш … ні довжиною, ні каре», «Тобі дуже пасує ця зачіска!» «Дуже красиво виглядає, не шкода було обрізати?» «Дарина прекрасна в будь-якому образі», – писали шанувальники української актриси.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Дарья Петрожицкая (@petrozhitskaya)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here