Дружина депутата-націоналіста Іллєнка вже третій місяць подорожує по США

0
5759
Дружина депутата

Дружина одного з керівників націоналістичної партії «Свобода» Андрія Іллєнка вже третій місяць поспіль «не вилазить» зі США.

«Свободівець» Андрій Іллєнко і його дружина Анастасія Свердел майже ніколи не з’являються разом на публіці. У соціальних мережах можна знайти лише кілька фотографій, де вони разом. І це не дивно. Тому що дружина одного з головних націоналістів України надає перевагу західним країнам. Там вона воліє відпочивати і подорожувати.

Одна з небагатьох спільних фотографій Іллєнка і його дружини

Чи не першу згадку про далеке зарубіжжя на Facebook-сторінці Анастасії Свердел можна знайти 7 лютого 2014 року. Через два тижні після перемоги Революції Гідності тоді ще майбутня дружина Іллєнка написала, що збирається з коханим на Гаваї.

Фотографій з відпочинку на Гаваях тоді дівчина не виклала. Але вже через півроку, закінчивши магістратуру у Києво-Могилянській академії, в червні 2014 року Свердел відправилася на іспанський курорт Porto Colom (Майорка).

Судячи з її постів в Instagram, вилетіла вона на Майорку 23 червня, а ще 1 липня продовжувала відпочивати на узбережжі Середземного моря.

Зимовий відпочинок того ж року дружина народного депутата також влаштувала собі у Європі. Католицьке Різдво 2014 року вона провела в Парижі. Якщо вірити знову ж таки її Instagram, то в столиці Франції вона провела щонайменше три дні. 23 грудня Свердел фотографувалася на фоні Ейфелевої вежі, а 25 грудня відвідала знамените класичне кабаре Moulin Rouge.

Якщо ж продовжити гортати Instagram дружини «свободівця», то можна дізнатися, що більшу частину літа 2016 року вона провела у США.

Перше фото зі Штатів вона опублікувала 5 липня 2016 року, а потім майже щодня продовжувала постити знімки з різних американських міст і штатів. За два літні місяці Свердел встигла побувати в Чікаго, Нью-Джерсі, Каліфорнії. Та, схоже, найбільше часу вона провела в Нью-Йорку. Останню фотографію у США дівчина опублікувала 26 серпня.

Далі у житті дружини нардепа-націоналіста були Відень, Берлін, Амстердам, Рим, знову Париж. Але найчастіше Анастасія відвідувала США.

Цього року дівчина як мінімум втретє на тривалий час поїхала у США. Схоже, у Штатах дружина Андрія Іллєнка перебуває вже третій місяць поспіль, і навіть якщо покидала країну, то ненадовго.

Судячи з Instagram, в США Анастасія Свердел приїхала не пізніше 25 серпня.

В останні дні літа дружина парламентаря майже щодня постила фото, зроблені в Манхеттені (округ Нью-Йорку).

3 вересня відправилася у подорож по штату Невада, де відвідала Долину смерті і закинуте місто Беатті.

А вже в середині вересня дружина Іллєнка приїхала в Каліфорнію. Тут вона подорожувала мальовничими місцями, відпочивала на березі океану, відвідала Лос-Анджелес і Сан-Франциско. Востаннє американське фото Свердел виклала 3 листопада.

Географія поїздок Анастасії вражає різноманіттям. Виникає логічне питання, за чий рахунок вона так багато часу проводить у доволі дорогих західних країнах.

Судячи з електронної декларації Андрія Іллєнка, за 2017 рік його дружина заробила лише 90 тисяч гривень. На банківських рахунках у Свердел дріб’язок, а готівкою вона зберігає 6,5 тисяч доларів. Цих коштів явно недостатньо, щоби місяцями проживати і подорожувати Штатами.

То за чиї гроші дружина «свободівця» проміняла Україну на США? Питання риторичне.

Читайте також, як «свободівець» Михайло Головко виявився головним «тітушководом» Тернополя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here