Дружина депутата-націоналіста Іллєнка вже третій місяць подорожує по США

Дружина одного з керівників націоналістичної партії «Свобода» Андрія Іллєнка вже третій місяць поспіль «не вилазить» зі США.

«Свободівець» Андрій Іллєнко і його дружина Анастасія Свердел майже ніколи не з’являються разом на публіці. У соціальних мережах можна знайти лише кілька фотографій, де вони разом. І це не дивно. Тому що дружина одного з головних націоналістів України надає перевагу західним країнам. Там вона воліє відпочивати і подорожувати.

Одна з небагатьох спільних фотографій Іллєнка і його дружини

Чи не першу згадку про далеке зарубіжжя на Facebook-сторінці Анастасії Свердел можна знайти 7 лютого 2014 року. Через два тижні після перемоги Революції Гідності тоді ще майбутня дружина Іллєнка написала, що збирається з коханим на Гаваї.

Фотографій з відпочинку на Гаваях тоді дівчина не виклала. Але вже через півроку, закінчивши магістратуру у Києво-Могилянській академії, в червні 2014 року Свердел відправилася на іспанський курорт Porto Colom (Майорка).

Судячи з її постів в Instagram, вилетіла вона на Майорку 23 червня, а ще 1 липня продовжувала відпочивати на узбережжі Середземного моря.

Зимовий відпочинок того ж року дружина народного депутата також влаштувала собі у Європі. Католицьке Різдво 2014 року вона провела в Парижі. Якщо вірити знову ж таки її Instagram, то в столиці Франції вона провела щонайменше три дні. 23 грудня Свердел фотографувалася на фоні Ейфелевої вежі, а 25 грудня відвідала знамените класичне кабаре Moulin Rouge.

Якщо ж продовжити гортати Instagram дружини «свободівця», то можна дізнатися, що більшу частину літа 2016 року вона провела у США.

Перше фото зі Штатів вона опублікувала 5 липня 2016 року, а потім майже щодня продовжувала постити знімки з різних американських міст і штатів. За два літні місяці Свердел встигла побувати в Чікаго, Нью-Джерсі, Каліфорнії. Та, схоже, найбільше часу вона провела в Нью-Йорку. Останню фотографію у США дівчина опублікувала 26 серпня.

Далі у житті дружини нардепа-націоналіста були Відень, Берлін, Амстердам, Рим, знову Париж. Але найчастіше Анастасія відвідувала США.

Цього року дівчина як мінімум втретє на тривалий час поїхала у США. Схоже, у Штатах дружина Андрія Іллєнка перебуває вже третій місяць поспіль, і навіть якщо покидала країну, то ненадовго.

Судячи з Instagram, в США Анастасія Свердел приїхала не пізніше 25 серпня.

В останні дні літа дружина парламентаря майже щодня постила фото, зроблені в Манхеттені (округ Нью-Йорку).

3 вересня відправилася у подорож по штату Невада, де відвідала Долину смерті і закинуте місто Беатті.

А вже в середині вересня дружина Іллєнка приїхала в Каліфорнію. Тут вона подорожувала мальовничими місцями, відпочивала на березі океану, відвідала Лос-Анджелес і Сан-Франциско. Востаннє американське фото Свердел виклала 3 листопада.

Географія поїздок Анастасії вражає різноманіттям. Виникає логічне питання, за чий рахунок вона так багато часу проводить у доволі дорогих західних країнах.

Судячи з електронної декларації Андрія Іллєнка, за 2017 рік його дружина заробила лише 90 тисяч гривень. На банківських рахунках у Свердел дріб’язок, а готівкою вона зберігає 6,5 тисяч доларів. Цих коштів явно недостатньо, щоби місяцями проживати і подорожувати Штатами.

То за чиї гроші дружина «свободівця» проміняла Україну на США? Питання риторичне.

Читайте також, як «свободівець» Михайло Головко виявився головним «тітушководом» Тернополя.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...