Гвен Стефані висловилася про свій вік: «Одержима тим, як старію»

0
147
Гвен Стефані

У новому інтерв’ю The Daily Telegraph’s Stellar 51-річна Гвен Стефані поділилася думками про старіння. Співачку не ображає увага громадськості до її зовнішніх змін, однак вона розуміє, що багато жінок в цьому плані відчувають тиск.

«Відчувати на собі цей життєвий процес дійсно складно. Особливо жінкам і публічним людям – це може лякати. Але ти справляєшся з цим, просто намагаючись бути кращою версією себе всередині і зовні. Те, що люди говорять про мої вікові зміни, я сприймаю як комплімент. Але я теж одержима тим, як старію», – поділилася Гвен.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Gwen Stefani (@gwenstefani)


Шанувальники часто називають Стефані нестаріючою: 51-річна мама трьох дітей мало змінилася зовні з часів початку своєї кар’єри.

Крім того, фотографи регулярно ловлять співачку під час відпочинку на пляжі, запам’ятовуючи її в купальнику, але співачка як і раніше у відмінній фізичній формі.

В інтерв’ю Стефані зазначила, що її секрет краси – це любов. Минулої осені співачка і її коханий Блейк Шелтон оголосили про заручини.

«Блейк чудова людина. Я згадую минулі роки, дивлюся фотографії початку наших відносин, коли ми тільки почали цілуватися – на них я виглядаю краще, ніж будь-коли в житті. Любов мені йде. Мені здається, її видно зсередини», – зазначила Стефані.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here