Камалія показала, як з донечками готувала котлети

0
312

Відома співачка Камалія виховує чудових донечок-двійнят. З ними жінка проводить дуже багато часу. Нещодавно артистка вирушила з дівчатами в гості до своєї мами. Там вони не лише чудово провели час, а зайнялись корисною стравою. В Instagram-stories Камалія показала, як разом з донечками готувала котлети.

Мама артистки обожнює проводити час зі своїми онучками. На цей раз жінка навчила їх смажити котлети. Перед камерою мама Камалії постала у домашньому образі. Вона була одягнена у блакитну кофту. Також Інна Петрівна позувала у захисній масці. Як стало відомо пізніше, жінка трішки захворіла. За словами Камалії, в її мами двосторонній бронхіт.

Донечки артистки старанно готували котлети зі своєю бабусею. Ввесь процес приготування страви Камалія знімала на камеру. Вона теж допомагала дівчаткам смажити котлети.

Фоловери відразу засипали зірку компліментами. Вони назвали її дуже хорошою мамою. А ще велика кількість фанів побажала мамі співачки якнайшвидшого одужання та міцного здоров’я. За словами шанувальників, Інна Петрівна дуже хороша хазяйка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here