Надія Мейхер поділилась архівним кадром й показала, як виглядала 23 роки тому

0
166
Надія Мейхер

Відома співачка Надія Мейхер постійно тішить мережу рідкісними фото. Жінка часто показує, якою була в дитинстві чи юності. За словами артистки, вона обожнює переглядати архівні кадри.

Надія Мейхер відразу пригадує шкільні та студентські роки. А ще виконавиця любить переглядати фото, на яких позує ще зовсім маленькою.

Нещодавно Надія Мейхер поділилась з фоловерами чудовим кадром, який був зроблений 23 роки тому. Світлину жінка опублікувала в Instagram-stories.

Артистка показала, якою була у 16-річному віці. Перед камерою Надія Мейхер постала зі своїми однокласниками та вчителькою. На фото жінка одягнена у стильний костюм сірого кольору.

Майбутня артистка зібрала волосся в пучок й доповнила образ легким макіяжем. 16-річна Надія Мейхер продемонструвала щиру усмішку, позуючи біля своїх однокласників.

Також жінка повідомила, що колись відвідувала курси з вивчення англійської мови. Саме під час одного такого заняття була зроблена світлина.

Фоловери відразу засипали Надію Мейхер великою кількістю компліментів. За їхніми словами, в юності співачка мала бездоганний вигляд. Шанувальники назвали зірку справжньою красунею й побажали завжди залишатись такою привабливою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here