Нардепа від “Слуги народу” спіймали на інтимному листуванні після голосування про скасування недоторканності (ФОТО)

0
1254

Верховна Рада нарешті зробила те, що від неї чекали – сьогодні було прийнято рішення про скасування депутатської недоторканності. Однак, політики знову не змогли без коронних sms. Одна з депутаток від “Слуги народу” написала романтичне повідомлення коханому вже через хвилину після голосування. 

Романтичну переписку зафіксували фотокореспонденти Страни.

Так, Олена Криворучкіна від “Слуги народу”, яка пройшла в парламент по мажоритарному округу в Кривому Розі, написала чоловіку про те, що вона хоче кохатися з ним день і ніч, додавши при цьому, що вона знаходиться на засіданні Ради.

Коханий: – Кнопочка зелена, де ти? Лєн, розлюбила мене, напевно.

Криворучкина: – Я люблю тебе. Сильно, сильно, сильно. Навіть не сподівайся, що розлюбила.

Коханий: – Кнопочка любить я знаю. А ти не знаю.

Криворучкина: – Знаєш, знаєш. Коханий: – Лєн, ти де? Криворучкина: – Недоторканність зняли. Тепер хочу кохатися з тобою день і ніч. Я на засіданні Верховної Ради.

На цьому моменті Олена перевернула свій телефон.

Олена Криворучкіна балотувалася по 32 округу в Кривому Розі. Вона еколог, економіст і активний учасник передвиборчої кампанії президента Зеленського. У 1995 році Олена стала асистентом у Криворізькому економічному інституті і пройшла шлях до доцента Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

Нагадаємо, раніше Андрій Богдан танцював на “Білих ночах” в Києві і курив кальян.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here