Раміна Есхакзай зробила септопластику та розповіла про самопочуття

0
429

Популярна українська блогерка та ведуча YouTube-каналу «Ходять чутки» Раміна Есхакзай здивувала мережу своєю новиною. Як виявилось, жінка наважилась лягти під ніж пластичного хірурга. Всіма подробицями вона поділилась на сторінці в Instagram.

Раміна Есхакзай опублікувала фрагмент ролика, в якому показала свою операцію. Також ведуча зауважила, що наважилась на операцію не для того, аби змінити форму носа. За словами блогерки, їй вирівняли носову перегородку, щоб покращилось дихання.

Як виявились, раніше Раміна Есхакзай не могла нормально дихати. Саме через це вона зробила септопластику. Також зірка розповіла про самопочуття після операції.

Наразі Раміна Есхакзай почувається нормально. За словами ведучої, через декілька днів її стан здоров’я тільки покращиться. Також блогерка розповіла, скільки грошей заплатила за операцію. Як виявилось, септопластика обійшлася їй в сорок тисяч гривень.

Раміну Есхакзай оперували в одній з найкращих клінік Києва. Результатом жінка дуже задоволена. Фоловери відразу прокоментували ролик ведучої. Вони побажали жінці якнайшвидшого одужання та залишили під відео багато приємних слів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here