Євген Синельников показав, як виглядає його будинок в Бучі після вторгнення окупантів

0
3097
Євген Синельников

Відомий український телеведучий та режисер Євген Синельников вирішив показати своїм шанувальникам, що залишилось від його розкішного будинку після того, як там похазяйнували окупанти. Як відомо, нерухомість розташована в Бучі, Київської області.

Відповідні світлини чоловік опублікував на своїй сторінці в Instagram. На фото можна побачити, як виглядав будинок до війни і те, який вигляд він має сьогодні. На архівній світлині можна побачити родичів Євгена, які обіймаються та радіють життю. Вони стоять на красивих сходях яскраво-жовтого кольору, які ведуть у вітальню. На інших фото можна побачити все ті ж, але вже зруйновані сходи, розтрощені стіни та стелю.

“Дякую” руському міру, що “врятував” нашу сім’ю від жахів життя в Україні. Ось тепер заживемо!” –  саме такими словами доповнив свою публікацію Євген Синельников.

Друзі та шанувальники не могли пройти повз цієї публікації, тож висловили своє обурення у коментарях під дописом. У відповідь на деякі репліки Євген відповів, що дуже радіє тому, що вони залишились живими. Крім цього, чоловік зазначив, що багатьох його сусідів просто застрелили.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here