«Слуга народу» Максим Зуєв прийшов у Раду з годинником за $50 тисяч (ФОТО)

0
715

Народний депутат фракції «Слуга народу» Максим Зуєв «засвітив» у Верховній Раді годинник престижної марки Vacheron Constantin. Вартість аксесуара, з яким «слуга народу» прийшов на засідання парламенту, складає приблизно 50 тисяч доларів.

Годинник, ідентичний тому, який кореспондент ІНФОТАБа сфотографував на руці Зуєва, можна придбати на інтернет-сайті «24Diamonds» за $ 48 735 доларів. У перерахунку на національну валюту годинник «слуги народу» коштує майже 1 мільйон 140 тисяч гривень.

Годинник нардепа – з колекції 2012-го року, яку випустили до ювілею бренда Vacheron Constantin Malte Anniversary. Корпус аксесуара виготовлений з платини 950-ї проби, а ремінець – зі шкіри алігатора.

Цікаво, що у декларації за 2018 рік Максим Зуєв не вказав жодного годинника. Дружина парламентаря Єлизавета Зуєва також не задекларувала жодних коштовних аксесуарів.

У власності в Зуєвих є лише 33% квартири в Донецьку, площею трохи менше 50 кв. м., та два автомобілі – Mercedes-Benz 2013 року випуску і Honda 2010 року випуску.

Із заощаджень у подружжя менше ста тисяч доларів, які вони зберігають готівкою, та 17 тисяч доларів у криптовалюті.

До депутатства Максим Зуєв працював керівником ТОВ «Артмедіа АДВ». У ВРУ він потрапив після перемоги на позачергових парламентських виборах-2019 на окрузі №207 у Чернігівській області.

Нагадаємо, народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Віталій Борт прийшов до українського парламенту з дорогим аксесуаром за триста тисяч гривень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here