У Мережу потрапили фото і відео триповерхового особняка Тіни Кароль під Києвом

0
282

Тіна Кароль живе в будинку, який будував для неї покійний чоловік в подарунок за народження сина. Після смерті Євгена співачка навіть подумувала продати нерухомість, яка їй нагадує про коханого. Однак вона доклала максимум зусиль не тільки на те, щоб залишити її, а й добудувати. Зараз особняк зовсім не схожий на той, що стояв на ділянці в Зазим’ї у 2008 році.

У Мережу потрапили фото і відео маєтку української зірки. Живе Тіна Кароль за 7 кілометрів від Троєщини в селі Зазим’я. Раніше це місце, оточене лісом, було дуже тихим, але зараз там ведеться масове будівництво, а дерева вирубуються. Однак це не заважає життю артистки, будинок якої обнесений високим парканом.

Артистка володіє довгою ділянкою на 20 з гаком соток, на якій розмістився триповерховий особняк площею не менше 350 квадратних метрів. Згодом там з’явилася прибудова – літня кухня з панорамними вікнами, а сам будинок придибав цікавіший зовнішній вигляд завдяки новому покриттю даха і цікавій обробці стін. На території також є зимовий сад, мініполе з воротами для футболу, будиночок для охорони й обслуги, зона для відпочинку з місцем для вогнища і фруктовий сад, яким полюбляє займатися сама співачка.

У будинку кілька спалень, кімната для музичних репетицій і тренажерний зал. Весь другий поверх служить дитячою кімнатою, а сам особняк обладнаний сучасною системою «розумний дім». На мансардному поверсі вікна на стелі, завдяки яким можна милуватися зірками не виходячи з дому.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here