Українець, який заразився коронавірусом, дізнався про свій діагноз в День народження

0
191

Зараження українця коронавірусом: симптоми з’явились за кілька днів після повернення з Італії

Українець, який заразився коронавірусом, дізнався про свій діагноз у день народження. Сьогодні йому виповнилось 39 років, йдеться у ТСН.

Чоловік з дружиною подорожували Італією, коли там почав ширитися коронавірус. від 21 лютого подружжя побувало у чотирьох італійських містах. Додому поверталися спершу літаком на Румунію, а далі автомобілем через кордон.

Перші симптоми хвороби у чоловіка з’явилися 28 лютого. Наступного дня його шпиталізували.

Хвороба нині минає легко: кашель та температура до 38 градусів. Його дружина наразі здорова. Вона самоізолювалася вдома. ТСН вдалося поспілкуватися з нею телефоном. Вона каже, як чоловік заразився, не розуміє.

“Я з ним говорила сьогодні о другій годині дня, була температура 38. В п’ятницю з вечора в нього почалось – температура до 38,4 і не могли збити. Ми там (в Італії) ні з ким так не контактували, особливо ні з ким не спілкувались. Ми подорожували вдвох, вдвох ходили і намагались не бути у великих скупченнях людей, крім аеропорта”, –  розповіла дружина хворого.

Епідеміологи вже встановили коло людей, з якими контактував хворий. Це прикордонники, медики, сусіди та рідні – загалом три десятки людей. За усіма нині спостерігають медики, однак їх не ізолюють окремо на карантин, оскільки жодних симптомів немає.

Раніше ІНФОФАБ писав, що соліст Little Big розповів, як його послав Зеленський

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here