Вбивця Джона Леннона вибачився перед його дружиною через 40 років. Але з тюрми його не випустили

0
79

Вбивця Джона Леннона Марк Чепмен вибачився перед його дружиною через 40 років після злочину. Суд відмовив Чепмену у достроковому звільненні вже 11-ий раз.

Про це повідомляє BBC.

Під час останнього слухання Чепмен звернувся до вдови Леннона Йоко Оно. У 1980 році Марк Чепмен на очах у жінки розстріляв у Джона Леннона. Тепер він заявив, що вбив музиканта заради «слави». До слова, на момент вбивства Марку Чепмену було 25.

«Він був надзвичайно відомим. Я не вбив його через його характер або те, яким він був. Він був сім’янином. Він був іконою», — сказав чоловік.

Нині Чепмену 65, його описують як глибоко релігійного та набожного християнина, він працює клерком та вантажником в обмеженому районі в’язниці. Також він одружений, його жінка живе неподалік тюрми.

Марк Чепмен у 2010 році

Марк Чепмен у 2010 році

 

На засіданні Чепмен вкотре розкаявся у вбивстві Леннона та попросив вибачення у Йоко Оно за «біль, який він завдав їй». Однак Департамент виконання покарань вирішив відмовити Чепмену, зокрема, комісію занепокоїло висловлювання чоловіка «ганьба приносить славу». Вона рекомендувала вбивці Леннона «особистісний ріст і продуктивне використання часу».

У Департаменті Чепмену заявили, що його «егоїстичні дії вкрали шанс для майбутніх шанувальників відчути слова натхнення, які цей музикант подарував мільйонам людей».

«Ваш насильницький акт спричинив спустошення не тільки у сім’ї та колишніх учасників групи, але й усього світу», — йдеться в повідомленні.

Наступний раз Чепмен зможе попросити про умовно-дострокове звільнення через два роки.

Раніше ІНФОРМАТОР писав, що популярний хореограф та суддя проекту “Танці з зірками” Григорій Чапкіс одружився четвертий раз.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here