Злата Огнєвіч показала, як економить електроенергію та розповіла, чим займається осінніми вечорами

Останніми днями українців просять економити електроенергію. Через постійні обстріли окупантів постраждала чимала кількість критичної інфраструктури.

Найбільше страждають електростанції. Саме через це влада України закликає всіх обмежити користування електроенергією. Відома співачка Злата Огнєвіч дотримується всіх прохань та відповідально ставиться до даної ситуації.

Нещодавно зірка продемонструвала, як економить електроенергію. В соцмережі Instagram вона опублікувала короткий ролик. В ньому жінка показала, як вимикає світло після 17:00.

Також Злата Огнєвіч розповіла, чим займається осінніми вечорами. Як виявилось, електроприлади співачка замінює на свічки. У квартирі виконавиці їх дуже багато. Злата Огнєвіч проводить свої вечори при свічках й рекомендує це робити всім українцям.

А ще вона підтримала своїх фоловерів та побажала їм терпіння й сили, аби перемогти ворога. Ролик виконавиці відразу вподобали юзери.

Вони похвалили жінку за такий вчинок та назвали дуже відповідальною. У коментарях українці зазначили, що роблять так само і розуміють, наскільки важливо зараз заощаджувати електроенергію.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here