Догляд за прямим волоссям: правила та рекомендації

0
218

Стан волосся визначається декількома чинниками. По-перше, важливе харчування — достатня кількість вітамінів забезпечує здоров’я та красу. По-друге, потрібен правильний догляд та косметика. Пряме волосся часто відрізняється шовковистістю, яка пошкоджується через помилки з підбором засобів чи порушенням температури. Розглянемо, як слід доглядати за зачіскою, аби зберегти здоровий вигляд.

Температурний режим

Стан волосся погіршується через неправильне використання техніки для укладки. Температурний режим стосується різних пристроїв — випрямлячі та плойки для волосся обирайте з функціями захисту. Робіть укладку швидко та з невисоким градусом нагрівання.

Існує міф, що сушити феном не можна. Пряме волосся потрібно обов’язково позбавляти вологи. Міф навколо цього процесу пов’язаний з наявністю водневих зв’язків в структурі. Вони порушуються, коли волосся стає вологим, та приходять в нормальний стан, коли висихає. Якщо ви довго тримаєте його вологим, в кортекс починає проникати вода, руйнуючи структуру. Це спричиняє пошкодження волосся.

Сушити феном необхідно, але в правильному температурному режимі. Розташуйте пристрій на 15 см від голови під прямим кутом з використанням середньої чи низької температури. Не робіть хаотичні рухи — тримайте фен прямо, зверху вниз. Пристрої для безпечної укладки прямого волосся можна подивитись на сторінках каталогу Allo.ua.

Косметика для волосся

Навколо засобів для догляду розгортаються дискусії в соціальних мережах. Існує думка, що мити голову треба лише сульфатним або безсульфатним шампунем, не використовувати олію тощо. Головні поради та міфи в підборі догляду:

  • Шампунь. Купуйте сульфатний та безсульфатний. Чергуйте їх кожне миття. Тоді волосся не буде під дією агресивних речовин, але й завжди буде свіжим. Перетворюйте шампунь на піну долонями. Нанесіть легкими масажними рухами.
  • Маска та кондиціонер. Це абсолютно однакові продукти, які мають лише різну консистенцію. Не треба купувати обидва, адже ефект однаковий. Кондиціонер можна використовувати як ополіскувач чи наносити на 20-30 хвилин. Не можна наносити на корені.
  • Метод пре-пу. Підходить для прямого фарбованого волосся. Перед миттям нанесіть кондиціонер на довжину. Помийте голову з шампунем та нанесіть засіб ще раз на 2-5 хвилин.
  • Температура. Обирайте комфортну теплу воду. Нижча температура краща, але може спричинити виникнення хвороби.
  • Рушник. Обирайте м’який, прати його варто раз на декілька днів.
  • Незмивні засоби. Обов’язково купуйте спрей або крем для волосся. Після миття нанесіть велику кількість на долоні й розподіліть по довжині, уникаючи коріння. Термозахист окремо купувати не потрібно — будь-який засіб на довжині вже запобігає впливу температури.

Обов’язкове правило до виконання — мити гребінець. 1-2 рази на тиждень готуйте мильний розчин. Можна використовувати стару продезінфіковану зубну щітку, щоб видалити накопичений бруд ефективніше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here