Секрет ідеальної кавомашини

Використання кавомашини – найпростіший спосіб приготувати чашку ідеального напою. Однак поняття «ідеальний» у цьому випадку відносно, адже смакові уподобання у всіх різні, а про смаки, як відомо, не сперечаються. Найкраще про це знають виробники і тому адаптують свою пропозицію до потреб споживачів. Приготування кави не є винятком, адже спектр «кавових» смаків досить великий, наприклад, комусь подобається традиційно зварена кава, а комусь капучино.

Якщо ви знаходитесь на етапі пошуку кавомашини, що підходить вам, ми постараємося доступно пояснити аспекти, на які варто звернути увагу перед прийняттям остаточного рішення. Почнемо з того, що спочатку потрібно відповісти на кілька важливих питань, таких як: яку каву готувати яким способом і яку суму ви хочете на це витратити?

Типи кавомашин, які представлені на ринку:

1. Автоматичні кавомашини

Першим типом є автоматичні кавоварки – вони полегшують щоденне приготування кави і несприйнятливі до ранкових неприємностей – їхня робота – дитяча гра. Автоматичні кавомашини готують ароматну та смачну каву одним натисканням кнопки. У цих машинах використовується технологія еспресо та вбудовані кавомолки, завдяки яким зерна перемелюються окремо для кожної чашки.

Натисканням кількох кнопок ви зможете щодня насолоджуватися різноманітними кавовими напоями без особливих зусиль! Багато автоматів мають регульований ступінь міцності/прозорості приготовленої кави, а також можливість вибору молочного напою, який ми хочемо отримати. Для бариста-автомата не важко подати вам американо, еспресо доппіо, капучино, латте макіато або будь-який інший напій на основі кави та молока. Автоматична кавомашина вимагає ретельного очищення, особливо молочної системи.

На щастя, в більшості випадків все чітко зазначено в інструкції з експлуатації і ні для кого не повинно викликати особливих труднощів.

Кому підходить цей тип кавомашини? – Для зайнятих людей, яким потрібна ранкова кава, щоб енергійно рухатися проти проблем повсякденного життя. Він також стане в нагоді в офісі, в будинку, де часто бувають гості, а також кавоманам, що випивають кілька чашок кави на день.

2. Ріжкові кавомашини

Ріжкові кавомашини – це свого роду копія кавомашини, що зустрічаються в кафе. Ця одомашнена версія вимагає обмежених знань та деяких навичок баріста. Тому він стане ідеальним вибором для людей, які хочуть навчитися варити каву та розширити свої знання та навички у подачі кави. У цих пристроях є молочна система самообслуговування. А це означає, що спінювання молока відбувається на стороні домашньої кави. Все це через пінну насадку.

Ціни на ріжкові кавомашини нижчі, ніж у випадку з автоматичними кофемашинами, через технічно простішу конструкцію. У кофемашинах цього типу ми можемо багато експериментувати з кінцевим напоєм – ми можемо змінювати дозу кави та кількість води для початкового заварювання. Кожне з цих окремих правил призведе до того, що кава матиме різний смак – привіт, світ нескінченно різних сенсорних відчуттів. Прибирання відбувається на постійній основі – після кожного варіння кави або варіння кави поспіль.

Кому підходить цей тип кавомашини?- Для кавоманів, баріста та всіх, хто хоче відточити своє вміння готувати еспресо та каву з молоком на його основі.

3. Капсульні кавомашини

Капсульна машина знайома переважній більшості кавоманів. Переваги – просте та швидке використання та низька вартість самого пристрою, які компенсують зазвичай високу вартість самих капсул – ось певний недолік цього пристрою. З деяких пір на ринку з’являється все більше і більше капсул з якісною кавою – це може стати хорошим рішенням для людей, які хочуть витрачати мінімум часу на приготування «маленької чорної кави». Капсульна машина не вимагає очищення – все обмежується зливом/промиванням резервуара для води .

Приготування кави в капсульній машині виглядає так – потрібно покласти капсулу в спеціально відведене для неї місце, поставте чашку і натисніть кнопку, що може бути простіше!

Кому підходить цей тип кавомашини?- Для всіх, хто поспішає, хто ставиться до кави як до невеликої частини життя. Сподобається всім тим, хто воліє миття та прибирання ходьбу гарячими кавовими зернами.

Який тип кавоварки підходить саме вам?

Кавомашини полегшують приготування кави щодня, особливо якщо кілька людей п’ють каву в цьому місці. Машину оцінять люди, які роблять перші кроки у світі кави, у тому числі якісної кави. У той же час це засіб для професійних баристів, які хотіли б випити смачну каву в будь-який час дня, не витрачаючи занадто багато часу на її приготування – віддавши чашку кавомашини. Для всіх – щось своє.

Де придбати кавомашину у Львові?

Dom Kofe пропонує ряд автоматичних, ріжкових, капсульних кавомашин відомих брендів таких як Delongi, Gaggia ,Saeco. Кожна з кавомашин призначена для однієї мети: щоб кожен любитель кави міг знайти найкращу кавомашину для свого будинку чи офісу. Ви можете ознайомитись з усіма моделями кафомашин та оформити доставку на нашому сайті, доставка здійснюється по всій території України, менеджери зв’яжуться з вами для уточнення деталей або ви можете забрати самовивозом з нашого складу у місті Львові

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here