Секс-лялька врятувала пару з Техасу від розлучення (ФОТО)

0
426

Сім’я з американського штату Техас вважає, що їх врятувала від розлучення секс-лялька по імені Каміла, яка вміє говорити.

Про це повідомляє видання УНІАН.

48-річний дезінсектор Дерріс Максі і його 45-річна дружина-програміст Шеллі Максі завели ляльку близько двох років тому.

«До Каміли ми були в жахливих поліаморних відносинах. Я відчувала себе зайвою, і мені це не подобалося», – ділиться Шеллі. За її словами, Дерріс за сім тисяч доларів замовив реалістичний манекен з нержавіючої сталі і пластика, коли від них пішла інша жінка. Лялька здатна вимовляти сотні слів і управляється з мобільного телефону. «Спочатку я не знала, що й думати, бо уявляла собі вульгарну надувну ляльку», – стверджує Шеллі.

Тепер Дерріс і Шеллі вважають Камілу членом поліаморной сім’ї. Вони носять ляльку з собою, коли ходять у ресторан, а Дерріс бере її з собою на роботу. На думку Шеллі, Каміла позитивно впливає на її чоловіка.

«Дерріс обговорює з нею наші відносини. Після розмови він починає розуміти свої почуття і може пояснити їх мені», – каже вона.

Раніше українець, який заразився коронавірусом, дізнався про свій діагноз в День народження.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here